"Świąteczny sweterek" - wyniki konkursu klas 1-3

W grudniu biblioteka szkolna ogłosiła konkurs pt. "Świąteczny sweterek". Uczniowie klas I-III zrobili aż 40 pięknych i pomysłowych sweterków, z użyciem różnych materiałów. Jury miało problem z wyłonieniem zwycięzców, aż w końcu przyznało I miejsce T. Ciołek z 1d, II miejsce K. Dąbrowskiej i B. Oszustowi z 2b oraz III miejsce O. Rychter z 1a. Postanowiono także nagrodzić pozostałe prace. Okazją do wręczenia nagród stało się jasełkowe spotkanie w sali gimnastycznej, podczas którego zebrali się wszyscy uczniowie. W tej miłej atmosferze wicedyrektor Anna Kuśmierz obdarowała autorów wszystkich sweterków świątecznymi książeczkami i słodyczami.

Dziękujemy dzieciom za tak liczny udział w konkursie. Konkurs zorganizowała Arleta Sznajder.