Podziękowanie za udział w akcji LIDL ,,Szkoły Pełne Talentów 2”

W imieniu społeczności szkolnej serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom, nauczycielom oraz sympatykom za przekazanie Talenciaków  na konto naszej placówki.

Specjalne vouchery - Talenciaki były zbierane w dwóch budynkach szkoły, przez uczniów klas 1-3 i 4-8. Akcja przekazywania Talenciaków trwała od 5 września do 19 listopada 2023 r., zaś nagrody rzeczowe otrzymaliśmy w dn. 23.11. - 18.12.2023 r. Podczas II edycji akcji ,,Szkoły Pełne Talentów” na koncie naszej szkoły znalazły się 7602 Talenciaki, za które zamówiono ciekawe nagrody:

a)     głośnik imprezowy MEDION LIFE P61468

b)     ławka gimnastyczna 2 m,

c)     zestaw 12 piłeczek do żonglowania,

d)     zestaw piłek do gry,

e)     zestaw piłek fitness,

f)      zestaw 12 piłeczek do żonglowania,

g)     2 pakiety 5 klasycznych gier świetlicowych,

h)     Scottie GO! EDU.

Powyższe nagrody zostały przekazane Samorządowi Uczniowskiemu, do świetlicy szkolnej, a część posłuży jako pomoc dydaktyczna na zajęciach informatyki i wychowania fizycznego.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ W AKCJI I PRZEKAZANIE TALENCIAKÓW NA KONTO NASZEJ SZKOŁY!

Koordynator akcji: Stanisław Szczerepa