Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moja Książka”

Z radością informujemy o sukcesach naszych uczennic w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Moja Książka”. Zadaniem konkursowym było stworzenie książki autorskiej, czyli niezwykłej, unikatowej, takiej z jaką rzadko spotykamy się w codziennym życiu.

Laureatką w swojej kategorii została Łucja Subik a Milena Cielma zdobyła wyróżnienie. Cieszymy się, ze jury doceniło pomysłowość oraz talent dziewcząt. Łucja przygotowała książkę w dwóch kolorach, czarnym i białym „Forte i Piano”. Umieściła w niej informacje, ciekawostki o tych instrumentach ukryte w kieszonkach i skrytkach. Książka Mileny, to „Sekretnik”, w którym zamieściła ulubione cytaty z książek. Prace powstały podczas zajęć kółka plastycznego i bibliotecznego. 14 grudnia z rąk dyrektora szkoły Grażyny Hołoty, laureatki otrzymały dyplomy i nagrody przekazane przez organizatorów.

Nauczyciele przygotowujący: Małgorzata Fendrykowska, Anna Niewiadomska.