Akcja SU - Bezpieczne ferie. Gry i zabawy na ferie.

Gry i zabawy na ferie, to kolejna akcja Samorządu Uczniowskiego, która spotkała się z dużym zainteresowaniem uczniów klas IV-VIII. W środę 24 stycznia w bibliotece, na długiej przerwie, pani dyrektor Grażyna Hołota przypomniała o zasadach bezpieczeństwa związanych ze zbliżającym się zimowym wypoczynkiem. Przedstawiciele SU natomiast proponowali koleżankom i kolegom różnego rodzaju zajęcia, które umilą im wolne dni nie tylko podczas ferii. Propozycji było bez liku:

wspólne gotowanie, zwiedzanie miasta, domowe SPA, gry planszowe, podpowiedzi literackie, z jaką książką zaprzyjaźnić się zimą, domowa filmoteka, gry i zabawy z kartką i długopisem, aktywność fizyczna. Tegoroczną ciekawostką, która spotkała się z dużym zainteresowaniem, były balony modelarskie i tworzone z nich kwiaty, zwierzęta, ozdoby.

Co robić w ferie, czym zająć wolny czas? Wszyscy uczestnicy spotkania doskonale wiedzą, z jakich propozycji skorzystają, bo przecież zależy nam na tym, aby „wycisnąć” z zimy wszystko, co najlepsze, także wtedy, gdy zamiast śniegu jest chlapa. Do wspólnej zabawy zachęcali uczniów:  Maja Pietroń, Róża Przywara i Marcel Rzepka.

Organizatorzy: Dorota Anders-Duda, SU.