Uroczysta gala

12 maja 2017 r. w auli Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbyła się uroczystość mająca na celu uhonorowanie laureatów konkursów przedmiotowych. Z dumą możemy podkreślić, że uczestniczyli w niej nasi uczniowie: Bartosz Mulier - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego i Dawid Janowski, który uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego. Uczniowie otrzymali gratulacje od Pani Kurator, wręczono im dyplomy i nagrody książkowe. Doceniona została praca nauczycieli i dyrekcji szkół. Pani dyrektor Barbara Grasińska-Ciereszko, Mirosław Wiech i Bożena Wiech otrzymali podziękowania za pracę dydaktyczną i wychowawczą. Cieszymy się, że mogliśmy się znaleźć w tak zaszczytnym gronie.