Finał Wojewódzki w Pływaniu

7 grudnia na pływalni Aqua Lublin odbył się Finał Wojewódzki w Pływaniu. W zawodach wystąpiła 14-osobowa drużyna naszej szkoły, pod kierunkiem Mariusza Kwietniewskiego.
Tym razem wróciliśmy bez medali, jednak sam awans do zawodów finałowych jest już nie lada wyczynem. Należy też zwrócić uwagę, iż większą część naszej drużyny stanowią zawodnicy z klas IV i młodsi. Pomimo „młodej” reprezentacji bardzo dobrze wypadły zwłaszcza dziewczęta, które drużynowo zajęły bardzo wysokie IV miejsce. Na wynik ten duży wpływ miały następujące wyniki:
- IX miejsce - sztafeta 6x25 m st. dowolnym,
- V miejsce - Oliwia Sosnówka na dystansie 50 m st. motylkowym,
- V miejsce - Maja Ryfka na dystansie 50 m st. grzbietowym,
- XIV miejsce - Milena Sosnówka na dystansie 50 m st. dowolnym.
Drużyna chłopców zakończyła zmagania w drugiej dziesiątce, gdyż punktowany start zaliczył jedynie Paweł Bucoń, który zajął VII miejsce na dystansie 50 m st. dowolnym.
W zawodach finałowych szkołę reprezentowali: Jolanta Kwietniewska (kl. III C), Natalia Rosińska (kl. IV C), Milena Sosnówka (kl. IV C), Emilia Wielgus (kl. IV C), Maja Ryfka (kl. V A), Natalia Michota (kl. V C) i Oliwia Sosnówka (kl. VI C) oraz Paweł Bucoń (kl. IV C), Dawid Dzięgielewski (kl. IV C), Wojciech Siekaczyński (kl. IV C), Piotr Todys (kl. IV C), Bartosz Chmiel (kl. V C), Bartosz Zarawski (kl. VII A) i Mateusz Latosiewicz (kl. VII C).